Конкурс Nescafe: Nescafe Idea X

С 1 мая по 17 июня 2013
Конкурс завершился

Якщо ти думаєш, що відсутність коштів на реалізацію — це причина викинути пристойну Ідею на смітник (щоб вона потім приходила до тебе у нічних кошмарах і тихенько дивилася у очі), ти помиляєшся.

По-перше, Ідея цінніша за будь-які гроші. Бо як би там не співали, що саме money makes the world go round, тільки Ідеї здатні цей світ перевернути.

А по-друге, гроші є :)

Тричі по 100 000 грн, для кращих ідей у трьох категоріях:
творчій, соціальній та бізнесовій.

Давай одразу розберемося, у чому різниця. Тренуватися будемо на скейтбордах (це у нас така традиція завдяки першому переможцеві).

 • Якщо ти неабияк катаєш на борді, а від світової слави тебе відділяє хіба що півроку у мегатренера десь у Штатах — це твій саморозвиток, твоя самореалізація, твоя творча ідея.
 • Якщо ж ти хочеш створити скейт-парк на радість бордерам своєго міста (і хай штатники заздрять), це ідея вочевидь соціальна.
 • А от якщо ти знаєш, що той самий парк треба відкрити, і швидше, бо попит є, а пропозиції немає, і за ось такої ціни на квитки він відбивається за півроку, а такої — за рік, це вже чистий бізнес. У чому, зауваж, нічого поганого немає.

Якщо ти не віриш, що ми це серйозно, зауваж: цей проект вже відбувся тричі. І при цьому ми не просто п'ятий рік поспіль гроші роздаємо. Ідеї-переможці насправді втілюються. А ми саме цього прагнемо. Тому і розпитуватимемо тебе ретельно, як саме ти берешся реалізувати свою Ідею і як саме наші гроші тобі в цьому допоможуть.

А в чому наш інтерес? Хоча б у тому, що (на нашу думку) розкидатися
Ідеями — це надто великі розкоші, яких ми собі дозволити не можемо. І тобі не дамо :) Бо хто ж за тебе світ перевертатиме, га?

Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Nescafe С 1 мая по 17 июня 2013 Конкурс завершился 693
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.