Акция Lipton: Ice Tea: DJ LITa

С 31 августа по 30 сентября 2015
Акция завершилась
Акция «Lipton» (Липтон) Ice Tea: DJ LITa

Призы:

Призовий фонд Акції складається з:

- 1 (одні) навушники Beats Audio Solo HD;

- 1 (одні) навушники Beats Audio Tour;

- 20 (двадцять) ящиків напою Lipton Ice Tea (0,5 літрів);

- 100 (сто) окулярів

Участие в акции:

Щоб прийняти участь в Акції, користувачу потрібно зайти на сайт liptonicetea.com.ua, авторизуватися через одну із соціальних мереж www.facebook.com або www.vk.com. Учаснику Акції необхідно здійснити такі дії у грі, яка знаходиться на сайті liptonicetea.com.ua: - створити свого героя на пляжі, який знаходиться на острові та під час гри та перейти у активність «DJ LITa», яка буде активна на острові.

- для участі в Акції Учаснику необхідно пройти всі етапи віртуального танцювальника (дівчини/чоловіка) до самого кінця треку утримуючи танцювальний баланс у доступній зоні, щоб віртуальний танцівник закінчив танець і випив напій Lipton Ice Tea, та поділитися постом через одну із соціальних мереж www.facebook.com або www.vk.com.

- у випадку, якщо Учасник Акції не утримує баланс віртуального танцювальника, то його можливість на отримання перемогу в Акції зменшуються і Учасник Акції переходить на етап нижче, доки він не програє. - По закінченню гри, Учаснику Акції необхідно поділитися на своїй сторінці в соціальній мережі новиною (залишити коментар), щоб прийняти участь в Акції, та подальшому визначенні переможця Акції, який отримає відповідний приз Акції.

Полные правила акции (338,2 КБ)

Lipton С 31 августа по 30 сентября 2015 Акция завершилась +1 527 1
1

Комментарий


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх