Фотоконкурс Samsung Electronics Украина: Addwash_2016!

С 15 октября по 10 декабря 2016
Фотоконкурс завершился
Фотоконкурс «Samsung Electronics Украина» (Самсунг Электроникс Украина) Addwash_2016!

Новый фотоконкурс от Samsung. Сфотографируйте свою одежду в виде еды. опубликуёте фотографию в инстаграм и участвуйте в розыгрвше двух стиральных машин з функцією AddWash.

Участие в акции:

Щоб взяти участь в Акції, Учаснику необхідно:

 1. У строк не пізніше 30 листопада 2016 р. зробити та сфотографувати власну композицію з предметів гардеробу, яка б виглядала як кулінарна страва, наприклад, бургер, бутерброд тощо, або будь-яку іншу страву. З фотографії має бути чітко зрозуміло, що композиція нагадує кулінарну страву.
 2. Завантажити таке фото на свою персональну сторінку у соціальній мережі Instagram за адресою в мережі інтернет: http://instagram.com, додати у підпис фото хештег #хочуще
 3. Поділитись зробленим постом у соціальній мережі Facebook.

Призы:

 2 пральні машини з функцією AddWash, модель: WW60K42109WDUA 

Полные правила акции (82,7 КБ)

Samsung Electronics Украина С 15 октября по 10 декабря 2016 Фотоконкурс завершился +1 1083 4
4

Комментария


 • Наталя Гречук 17.11.2016 23:45 изменено
  чоловік зробив кілька непоганих креативненьких фото, а тільки потім прочитав правила конкурсу, в Інстаграмі ми не зареєстровані, тому "пролітаємо". Але шкода, щоб творчість так пропала, можливо хтось хоче взяти участь - пишіть на мій мейл - вишлю фото вам, може вам пощастить mojarakva@gmail.com
 • Наталя Гречук @nata1506, фото вже подарувала, не знаю як видалити попередній коментар, тому вибачте всі. кого обнадіяла. Всім успіху!!!
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.