Акции и конкурсы благотворительности, помощи «ФОНД «ЛОТОС»» (МЕЖДУНАРОДНЫЙ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД «ЛОТОС»)

Конкурс благотворительности, помощи «ФОНД «ЛОТОС»» (МЕЖДУНАРОДНЫЙ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД «ЛОТОС») Творчий конкурс "Мiй рiдний край"! Вигравай подарунки!

Конкурс ФОНД «ЛОТОС»: Творчий конкурс "Мiй рiдний край"! Вигравай подарунки!


Юний друже!

Оголошується Всеукраїнський конкурс

«Мій рідний край»!

Мета конкурсу: заохочення молодого покоління до пізнання себе, розвитку творчих здібностей і талантів, розширення знань про Україну, сприяння розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією та культурою.

Організаторами конкурсу є: Міжнародний благодійний фонд «Лотос», Студія «Арт-Родина» та благодійний проект «Барви життя».

Призы:

Переможці отримають сертифікати переможців конкурсу та призи у вигляді грошової винагороди:

1 місце – 1000 гривень;

2 місце – 700 гривень;

3 місце – 400 гривень

ФОНД «ЛОТОС» С 19 июля по 28 августа 2018 Конкурс завершился 478
478 просмотров, 0 комментариев, рейтинг 0
Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.