Акции и конкурсы «UNIQA»

Акция  «UNIQA» Конкурс до Дня Незалежності від UNIQA Україна!

Акция UNIQA: Конкурс до Дня Незалежності від UNIQA Україна!


Конкурс до Дня Незалежності від UNIQA Україна! Запропонуйте в коментарях, в якому куточку України Ви б провели вихідні до Дня Незалежності, та отримайте PowerBank Xiaomi для підзарядки мобільних пристроїв (телефонів, планшетів), який стане в нагоді в кожній подорожі!

Призы:

PowerBank Xiaomi для підзарядки мобільних пристроїв (телефонів, планшетів)

UNIQA С 18 по 26 августа 2018 Акция завершилась 258 4
258 просмотров, 4 комментария, рейтинг 0
Конкурс  «UNIQA» «Подорожуй зі мною!»

Конкурс UNIQA: «Подорожуй зі мною!»


Нумо розвіємо міф про важки понеділок колективними мріями! Кожен в нас полюбляє подорожі, особливо в колі друзів та рідних. Відмічайте в коментарях друга чи друзів, з якими б ви охоче поїхали відпочивати прямо зараз та ставайте учасником розіграшу корисних подарунків від Уніка!

Призы:

подарунковий сертифікат BodoCard; жилет сигнальний із світловідбиваючими стрічками з лого; аптечка автомобільна;

UNIQA С 22 по 29 июня 2015 Конкурс завершился 103
103 просмотра, 0 комментариев, рейтинг 0
Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.