Акции / Авто, Мото / UPG / «В SUPER – мандрівку з UPG» - заправ подорож!

Акция UPG: «В SUPER – мандрівку з UPG» - заправ подорож!

С 15 июля по 15 сентября 2016
Акция завершилась
Акция Мережі АЗС «UPG» «В SUPER – мандрівку з UPG» - заправ подорож!

Це літо буде особливим!
Запрошуємо всіх «В SUPER – мандрівку з UPG»!
З 15 липня по 15 вересня 2016 р. заправляйте авто якісним білоруським пальним Euro 5 та отримуйте можливість виграти один із понад 12 000 корисних та цікавих призів від мережі АЗС UPG. Та, головне, використайте свій шанс виграти Головний приз Акції – фантастичну мандрівку до Об'єднаних Арабських Еміратів.
Зробіть свій відпочинок незабутнім!

Призи:

3. Подарунковий фонд Акції.

3.1. Виконуючи умови Акції, Учасники Акції мають можливість отримати призи (далі — Призи):

Сертифікат «Мандрівка до Об'єднаних Арабських Еміратів» –1 шт. сертифікат на придабання туру до Об'єднаних Арабських Еміратів номіналом 50 000 грн.

Сертифікат на придбання туру – 20 шт. один із 20 сертифікатів на придбання туру номіналом 20 000 грн.

Спортивна сумка – 60 шт.

Стілець для риболовлі – 300 шт.

Футболка – 300 шт.

Кепка – 445 шт.

Килимок для відпочинку (спорту) – 500 шт.

Спортивна пляшка – 540 шт.

Чохол для пляшки (банки) – 855 шт.

Рушник – 1000 шт.

Костер (підставка під чашку) – 3000 шт.

Блокнот А6 – 5000 шт.

Участь в акції:

4.2. Для участі в Акції необхідно:

4.2.1. Придбати в Період Акції у місцях її проведення (мережа АЗС UPG) пальне будь-якої марки (бензин, дизельне пальне, газ) у кількості не менше ніж 20 літрів за 1 (одну) покупку готівкою.

4.2.2. Разом із розрахунком за пальне отримати товарний чек, на якому буде зазначена інформація про можливий виграш або одна із літер кодових слів «МАНДРИ» або «МАНДРІВКА».

4.3. Вид Призу Акції, який отримує Учасник, зазначається надписом на товарному чеку.

4.4. Спортивну сумку, спортивну пляшку, стілець для риболовлі, килимок для відпочинку (спорту), футболку, кепку, чохол для пляшки (банки), рушник, костер, блокнот у разі виграшу Учасник отримує на відповідній АЗС миттєво.

4.5. У разі якщо Учасник зібрав 6 чеків, на кожному з яких зазначено по 1 літері з кодового слова «МАНДРИ» (ВАЖЛИВО! Всі 6 товарних чеків мають містити однаковий номер бонусної картки UPGood, яка належить Переможцю), він зобов’язаний:

1) В період проведення Акції, особисто зателефонувати на гарячу лінію мережі АЗС UPG (0 800 500 064)* або за телефоном: +380 67 410 37 27** та повідомити: - про наявність 6 чеків, кожен з яких міститиме одну з літер кодового слова «МАНДРИ»; - номер бонусної картки UPGood; - ПІБ, область та місто свого проживання; - свій контактний номер телефону.

2) Відповісти на дзвінок представника Організатора Акції та в строки, обумовлені з представником Організатора, передати Організатору оригінали 6 товарних чеків для верифікації, підписавши Акт прийому-передачі. При цьому, така особа має пред’явити представнику Організатора свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу та бонусну картку UPGood.

3) Протягом наступного тижня з Переможцем зв'яжеться представник Організатора Акції, щоб узгодити процес передачі сертифіката на придбання туру.

4.6. У разі якщо Учасник зібрав 9 чеків, на кожному з яких зазначено по 1 літері з кодового слова «МАНДРІВКА» (ВАЖЛИВО! Всі 9 товарних чеків мають містити однаковий номер бонусної картки UPGood, яка належить Переможцю), він зобов’язаний:

1) В період проведення Акції, особисто зателефонувати на гарячу лінію мережі АЗС UPG (0 800 500 064)* або за телефоном: +380 67 410 37 27** та повідомити: - про наявність 9 товарних чеків, кожен з яких міститиме одну з літер кодового слова «МАНДРІВКА» - номер бонусної картки UPGood; - ПІБ, область та місто свого проживання; - свій контактний номер телефону.

2) Відповісти на дзвінок представника Організатора Акції та в строки, обумовлені з представником Організатора, передати Організатору оригінали 9 товарних чеків для верифікації, підписавши Акт прийому-передачі. При цьому, така особа має пред’явити представнику Організатора свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу та бонусну картку UPGood.

3) Протягом наступного тижня з Переможцем зв'яжеться представник Організатора Акції, щоб узгодити процес передачі сертифіката на придбання туру.

UPG С 15 июля по 15 сентября 2016 Акция завершилась 647
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
      Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
      информация опубликована с целью ознакомления.
      Наверх