Акции / Животные, Растения / Friskies / «Радісні моменти разом з Friskies®»

Акция Friskies: «Радісні моменти разом з Friskies®»

С 14 мая по 31 июля 2016
Акция завершилась
Акция  «Friskies» «Радісні моменти разом з Friskies®»

Заповни електронну анкету, склади пазл, або зроби фото на фоні «тантамірки», що розташована в зоні роботи Промоутера, та виклади його у одній із соціальних мереж («Facebook», «ВКонтакте») з хештегом #FriskiesNourishingHappiness або #FriskiesLetTheSunshineIn та отримай шанс виграти місячний запас корму для свого пухнастого улюбленця!

Призи:

4.1. Фонд Заохочень Акції складається з:
4.1.1. Головного Заохочення Акції – місячний запас продукції ТМ «Friskies®» * - 1 шт.
*Під «місячним запасом продукції ТМ «Friskies®»» мається на увазі отримання Головним Переможцем продукції ТМ «Friskies®», а саме 7 (сім) упаковок сухого повнораціонного корму для котів Friskies® (Фріскіс) вагою 270 г кожна в асортименті на вибір Організатора Акції.
Вид корму, який отримує Головний Переможець обирається Організатором Акції на власний розсуд з наступних видів:
Вид 1 - «FRISKIES JNR Cat Chkn&Mlk&Veg»;
Вид 2 - «FRISKIES INDOOR Cat Chicken&Veg»;
Вид 3 - «FRISKIES Neutered Cat Smn&Veg»;
Вид 4 - «Friskies Hairball».

4.1.2. Заохочення Акції 1-го рівня, а саме магнітна фоторамка розміром 120 х 170 мм. Загальна кількість Заохочень 16 268 шт.
4.1.3. Заохочення Акції 2-го рівня, а саме: 1 упаковка сухого корму для котів Friskies® (Фріскіс) вагою 270 г. Вид корму, який отримує Переможець обирається Організатором Акції на власний розсуд. Загальна кількість Заохочень Акції 2-го рівня складає 23 шт.

Участь в акції:

5. Умови участі в Акції.
5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, будь-якій особі, яка відповідає вимогам п. 3. даних Правил, необхідно протягом Періоду проведення Акції (п.1.2. Правил):
5.1.1. Для участі у визначенні Переможців, які отримують Головне Заохочення, зазначене в п.4.1.1. цих Правил, або Заохочення 2-го рівня, зазначене в п. 4.1.3. цих Правил:
5.1.1.1. Протягом Періоду проведення Акції, в дні та години роботи персоналу, згідно п. 8 даних Правил, звернутися до персоналу, який знаходиться у відповідній точці (далі - Промоутери) та заповнити електронну Анкету на планшеті, який знаходиться у Промоутера. Заповнена Анкета вноситься до єдиної Бази Учасників Акції, серед якої будуть визначатися Переможці, відповідно до умов, зазначених в п.6.2.-6.5. цих Правил.
5.1.2. Для отримання Заохочення 1-го рівня, зазначеного в п.4.1.2. цих Правил:
5.1.2.1. Протягом Періоду проведення Акції, в дні та години роботи персоналу, згідно п. 8 даних Правил, звернутися до персоналу, який знаходиться у відповідній точці (далі - Промоутери) та скласти з магнітного пазла, який знаходиться у Промоутера, зображення кота або зробити фото на фоні «тантамірки», що розташована в зоні роботи Промоутера, та викласти його у одній із соціальних мереж («Facebook», «ВКонтакте») з хештегом #FriskiesNourishingHappiness або #FriskiesLetTheSunshineIn. Якщо вищезазначені дії виконані успішно, Учасник одразу отримує від Промоутера Заохочення 1-го рівня, зазначене в п.4.1.2. цих Правил.
5.1.2.2. Заохочення 1-го рівня отримають лише перші 16 268 Учасників Акції, які виконали умови, визначені в п.5.1.2.1. цих Правил.
5.3. Учасник Акції має право брати участь в Акції, за умови виконання умов, що визначені в цих Правилах, лише один раз, при цьому Учасник Акції, може одночасно обрати участь у Акції у Спосіб визначений в п. 5.1.1. та п. 5.1.2. даних Правил.

Friskies С 14 мая по 31 июля 2016 Акция завершилась 1076

Призы пользователей

показать все добавить приз
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
      Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
      информация опубликована с целью ознакомления.
      Наверх