Акции / Продукты питания / tic tac / «TIC TAC®АВТОМОБІЛЬ»

Акция tic tac: «TIC TAC®АВТОМОБІЛЬ»

С 11 сентября по 13 октября 2017
Акция завершилась
Акция «tic tac» (тик так) «TIC TAC®АВТОМОБІЛЬ»

Призы:

Заохочувальний фонд Акції складається з таких Заохочень, а саме: запрошення на музично – розважальний захід (надалі- вечірка) з автомобілем tic tac® в місті, яке обрав Переможець, шляхом проставлення відмітки «запросити» на сайті Акції за наступною адресою www.tictac.ua.

Загальна кількість Заохочень – 24 (двадцять чотири) штуки. По 6 (шість) Заохочень для кожного з 4 (чотирьох) міст (Київ, Одеса, Львів, Харків)

Участие в акции:

Зайти на сторінку www.tictac.ua

На сторінці www.tictac.ua поставити відмітку «запросити» біля одного із зображень «Київ» , «Одеса», «Львів», «Харків». Під відміткою «запросити» мається на увазі, голосування за одне з міст, у яке Учасник Акції запрошує автомобіль tic tac® для проведення музично-розважального заходу.

Заповнити анкету Учасника Акції, що стане доступною одразу після натискання відмітки «запросити» біля вподобаного міста, таким чином здійснивши реєстрацію для участі в Акції. Для реєстрації необхідно внести до анкети свої ім’я, прізвище, номер телефону, адресу та підтвердити реєстрацію через особистий обліковий запис (надалі – «аккаунт») в соціальній мережі Facebook (при цьому такий аккаунт має бути заповнений принаймні на 70% та повинен містити всю необхідну інформацію для участі у Акції (реальні прізвище та ім’я), у випадку відсутності інформації про Учасника Акції, яка міститься в його аккаунті в соціальній мережі, де вже зареєстрований Учасник Акції, такий Учасник Акції повинен заповнити відповідні поля. Відкрити свою персональну сторінку на веб-сайті http://www.facebook.com для вільного перегляду

tic tac С 11 сентября по 13 октября 2017 Акция завершилась 1505 1
1

Комментарий


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх