Акция tic tac: ПРОЯВИ СЕБЕ З TIC TAC

С 9 февраля по 5 марта 2018
Акция завершилась
Акция «tic tac» (тик так) ПРОЯВИ СЕБЕ З TIC TAC

Не прогав шанс стати володарем одного з чудових призів! Приймай участь в акції від знаменитого бренду!

Призы:

 Заохочувальний фонд Активації складається з 5 (п’яти) сертифікатів Bodo: екстремальний дріфт на треку, романтичний уікенд за містом, спа день в «Grand Admiral Resort», спа догляд для тіла, спа вечір для двох.

Участие в акции:

5.1.1. Бути дописувачем спільноти ТМ «Tic Tac» (Тік Так) у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA;
5.1.2. Зайти на сторінку у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та виконати активності, що запропоновані для кожного з етапів, а саме:
5.1.2.1. Перший етап – уподобати офіційну сторінку «Tic Tac» (Тік Так) (шляхом натискання кнопки «подобається») у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та написати у коментарях до завдання відповідного етапу правильний варіант відповіді на відповідне даному етапу завдання у пості.
5.1.2.2. Другий етап – уподобати офіційну сторінку «Tic Tac» (Тік Так) (шляхом натискання кнопки «подобається») у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та написати у коментарях до завдання відповідного етапу правильний варіант відповіді на відповідне даному етапу завдання у пості.
5.1.2.3. Третій етап – уподобати офіційну сторінку «Tic Tac» (Тік Так) (шляхом натискання кнопки «подобається») у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та написати у коментарях до завдання відповідного етапу правильний варіант відповіді на відповідне даному етапу завдання у пості.
5.1.2.4. Четвертий етап – уподобати офіційну сторінку «Tic Tac» (Тік Так) (шляхом натискання кнопки «подобається») у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та написати у коментарях до завдання відповідного етапу правильний варіант відповіді на відповідне даному етапу завдання у пості.
5.1.2.4. П’ятий етап – уподобати офіційну сторінку «Tic Tac» (Тік Так) (шляхом натискання кнопки «подобається») у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/tictacUA та написати у коментарях до завдання відповідного етапу правильний варіант відповіді на відповідне даному етапу завдання у пості.

tic tac С 9 февраля по 5 марта 2018 Акция завершилась 418
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх