Фотоконкурс Milupa: Однокашники

С 26 декабря 2016 по 31 января 2017
Фотоконкурс завершился
Фотоконкурс «Milupa» (Милупа) Однокашники

Беріть участь у фотоконкурсі разом з найближчими однокашниками й отримуйте подарунки для свого малюка та дітей усієї команди!

Участие в акции:

 1. Щоб прийняти участь в акції, користувачу потрібно авторизуватись на сайті акції через одну із соціальних мереж www.facebook.com, www.ok.ru, або www.vk.com.
 2. Завантажити на сайт http://odnokashniki.milupa.com.ua фотографію свого малюка, створити колаж та поділитись створеним колажем за допомогою шер-поста в одній з соціальних мереж: www.facebook.com, www.ok.ru, або www.vk.com.

До участі в акції приймаються фотографії із зображенням малюків, яким на момент проведення акції ще не виповнилось 3 (три) роки. Фотографії, які будуть порушувати чинне законодавство України, моральні чи релігійні принципи, не будуть допущені до участі в акції, будуть видалені без попереджень та пояснень Учасникам акції. - Учасник акції, який зробив шер (поділився), отримує можливість взяти участь у розіграші призів. - сторінка користувача на момент визначення переможців акції повинна бути відкритою.

Призи:

 • наборів дитячих каш «Milupa» з тарілками для учасників трьох команд – переможців акції; У один набір входить: одна дитяча каша «Milupa» та одна тарілка.
 • головний приз Акції - приїзд Ведмедя-аніматора Milupa до двох організаторів команд «Однокашники», які стали переможцями Акції
Добавила: Elena_Romankova
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Milupa С 26 декабря 2016 по 31 января 2017 Фотоконкурс завершился 601
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх