Акция CHIPSTER’S: Back to Leto

С 1 августа по 30 сентября 2017
До окончания акции 1 месяц, 1 неделя
Акция «CHIPSTER’S» (Чипстерс) Back to Leto

Купи.
Найди.
Регистрируй.
Выигрывай.

Призы:

Пополнения на мобильный (20, 10, 5 , 3).
Сертификаты на гаджеты.
Поездка в Одессу.
Полет на воздушном шаре.
5 "яблок".

Участие в акции:

7.1 Для того щоб взяти участь в Акції, особі, яка відповідає вимогам розділу 5 даних Правил, необхідно у межах Строку проведення Акції, що визначений в п. 3.1. Правил, придбати від однієї (одна і більше) будь-яких одиниць Акційної продукції, що визначена в п.4.1. цих Правил, знайти в упаковці Фішку з унікальним кодом та зареєструвати його відповідно до вимог Правил.

7.2 Для отримання можливості одержати одне з Заохочень №1 - №7 необхідно:

знайти в упаковці Акційної продукції Фішку із семизначним унікальним кодом (надалі –  Код), який складається з цифр та літер;

зареєструвати Код у межах Строку проведення Акції за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми), заповнивши всі обов’язкові поля на Сайті: leto.сhipsters.tm.

УВАГА! Під час реєстрації на Сайті, Учасник може вказати лише номер українського GSM-оператора, за виключенням номерів CDMA. Номери телефонів, які підключені до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право приймати участь в Акції, але не мають право на отримання Заохочення №1. Унікальні коди Учасників, які при реєстрації вказали номер телефону, підключеного до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право приймати участь в розіграші Заохочень №2 - №8. Також кожен з Учасників, які отримали право на отримання Заохочення №2 - №8, отримує повідомлення на адресу електронної пошти, вказаної Учасником при реєстрації.

Після виконання процедури реєстрації кожного Коду за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми) на Сайті або у випадку неможливості реєстрації, Учасник отримає, відповідне повідомлення на Сайті.

При цьому відповідне поле для реєстрації Коду на Сайті може одночасно вмістити лише один Код.

Код вважається зареєстрованим з моменту отримання Учасником відповідного повідомлення.

Для участі у визначенні отримувачів Заохочення № 6 після реєстрації Коду необхідно проголосувати за один зі смаків чіпсів ТМ «CHIPSTER’S» у особистому кабінеті Учасника на Сайті.

забезпечити у межах Строку проведення Акції можливість отримання вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, який вказувався при реєстрації Кодів (Коду) на Сайті.

Увага! Учасник може зареєструвати не більше 10 кодів (які повністю відповідають унікальному коду, зазначеному на Фішці) протягом однієї доби. При цьому, якщо Учасником буде введено некоректний Код (код, який не відповідає унікальному коду, зазначеному на Фішці та вимогам цих Правил) 5 разів поспіль протягом 1 (однієї) доби, його обліковий запис на Сайті (доступ до «особистого кабінету» на Сайті) автоматично блокується для участі в Акції до 23:59:59 дня, протягом якого було введено некоректні Коди на умовах цього пункту Правил. У разі фіксації 3-х автоматичних блокувань за введення 5 некоректних Кодів поспіль за період Акції, обліковий запис на Сайті такого Учасника автоматично блокується для участі в Акції, на весь Строк проведення Акції. Розблокування облікового запису на Сайті Учасника можливе лише за умови звернення такого Учасника до адміністратора Сайту, шляхом надіслання електронного листа з використанням форми «Зворотній зв’язок» на Сайті, при цьому, Учасник має обов’язково вказати причини реєстрації некоректних Кодів. Рішення про розблокування або не розблокування облікового запису (доступу до «особистого кабінету») приймається Організатором та/або Виконавцем виключно на підставі свого внутрішнього переконання після зазначення Учасником причини реєстрації некоректних Кодів та незалежно від суб’єктивної оцінки Учасника.

Увага! Один Учасник може проголосувати за один зі смаків чіпсів ТМ «CHIPSTER’S» не більше 10 (десяти) разів на добу і виключно після реєстрації унікального коду. Реєстрація 1 (одного) унікального коду дає можливість проголосувати за один зі смаків чіпсів ТМ «CHIPSTER’S» 1 (один) раз.

Увага! Учасник може зареєструвати особистий кабінет з використанням виключно тих електронних почтових сервісів, які офіційно дозволенні в Україні. В разі використання, під час реєстрації особистого кабінету, заборонених на території України електронних почтових сервісів, реєстрацію особистого кабінету не буде завершено.

Увага! Реєстрація Кодів від одного Учасника може проводитись лише з використанням одного особистого кабінету, створеного на Сайті.

Увага! По завершенню строку проведення Акції, зазначеного в п. 3.1. Правил або після закінчення фонду Заохочень Акції, Коди не реєструються.

7.3. Один Код може бути зареєстрований для участі в Акції лише 1 (один) раз.

Добавил: fredik
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
CHIPSTER’S С 1 августа по 30 сентября 2017 До окончания акции 1 месяц, 1 неделя 6073 37
37

Комментариев


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх