Акция Ощадбанк: Мамаї, у Дубаї!

С 1 июля по 30 сентября 2016
Акция завершилась
Акция «Ощадбанк» Мамаї, у Дубаї!

У липні Мамаї подорожували у Дубаї, а в серпні - на Гаваї! Беріть участь в акції Ощадбанку для преміальних карток Visa та вирушайте у подорож разом із нашими героями або за власним туристичним маршрутом.

У період з 1 липня по 30 вересня 2016 року клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite мають можливість виграти один з п’яти сертифікатів на туристичну подорож номіналом 100 000 грн.

Сертифікати буде розіграно серед клієнтів, які оформили нову картку або скористались діючою карткою Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку для оплати покупок у торговельній мережі або Інтернеті (в Україні – на суму від 200 грн., за кордоном – на будь-яку суму чека). Більше покупок – більше шансів виграти!

Призи:

5.1. Подарунковийфонд Акціїє обмеженим і складає таку кількість призів:

1) туристичний сертифікат у кількості 3 (три) одиниці номінальною вартістю 100 000 (сто тисяч) грн. кожний (по одному сертифікату для кожного з переможців в липні, серпні і вересні 2016 року);

2) додатковий туристичний сертифікат у кількості 2 (дві) одиниці номінальною вартістю 100 000 (сто тисяч) грн. кожний (один сертифікат за здійснення транзакцій в Україні і другий - за здійснення транзакцій за кордоном, кожен за весь період проведення Акції).

Участь в акції:

Для участі в Акції Потенційному учаснику необхідно оформити або скористатися діючою карткою Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite (далі – картка), та здійснити з використанням такоїкартки протягом Періоду проведення Акції хоча б одну за наступних операцій (далі – Транзакція):

а. операцію, здійснену на території України (як з оплати товарів, робіт чи послуг через POS-термінал, так і в мережі Інтернет) на суму 200 гривень або більшу (кожна транзакція на 200 грн. або більше дає 1 шанс, кількість шансів не обмежується), та/або

б. операцію, здійснену за кордоном (як з оплати товарів, робіт чи послуг через POS- термінал, так і в мережі Інтернет) на будь-яку суму (кожна транзакція на суму від еквівалента 0,01 грн. дає 1 шанс, кількість шансів не обмежується).

Добавила: Elena_Romankova
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Ощадбанк С 1 июля по 30 сентября 2016 Акция завершилась +1 344
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх