Акции / Финансы / MasterCard / Акция Mastercard: Плати Mastercard® – вигравай подорож щотижня

Акция MasterCard: Акция Mastercard: Плати Mastercard® – вигравай подорож щотижня

С 1 июля по 13 августа 2017
Акция завершилась
Акция «MasterCard» (Мастеркард) Акция Mastercard: Плати Mastercard® – вигравай подорож щотижня

Призы:

3.1.1. Сертифікат на туристичну подорож номіналом 50 000,00 грн (п’ятдесят тисяч грн 00 к.) без ПДВ – 6 штук (один Подарунок Акції за один період проведення Акції, як це визначено в п. 1.3. Правил);

Переможець Акції матиме право самостійно вибрати строки подорожі (строк дії Сертифіката на туристичну подорож становить 6 (шість) місяців з моменту вручення Сертифіката на туристичну подорож Переможцю Акції, враховуючи умови п. 4.1. Правил), особу/осіб, яка/які його супроводжуватиме (супроводжуватимуть) під час цієї подорожі, країну подорожі, період подорожі, готель і кількість зірок готелю, харчування, трансфери, страховку. Реалізувати (використати) Сертифікат на туристичну подорож (Подарунок Акції) Переможець Акції може виключно в партнера Виконавця – ПП «Дольче Тревел».

Якщо Переможець Акції має бажання збільшити період та/або суму подорожі, він має право оплатити грошову різницю власним коштом.

Додаткові витрати під час подорожі (реалізації Подарунка Акції) Переможець Акції оплачує самостійно (за власний кошт).

Переможець Акції не може поділити Подарунок Акції на декілька частин за тривалістю, тобто має використати Подарунок Акції за один раз.

Участие в акции:

2.1. Для набуття статусу Учасника Акції необхідно:

2.1.1. До початку або в період проведення Акції оформити Картку.

2.1.2. У період проведення Акції здійснити 1 (одну) або більше транзакцій Карткою з оплати послуг Партнера у відділеннях Партнера (адреси та графік роботи відділень Партнера зазначено на веб-сайті Партнера www.novaposhta.ua) або на веб-сайті Партнера, або через мобільний додаток Партнера на суму від 20 (двадцяти) гривень за 1 (одну) транзакцію (далі – «Транзакція»).

2.2. Дані про кожну Транзакцію, яка відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 2.1. Правил, Партнер заносить у базу учасників Акції, серед яких визначаються Переможці Акції, які мають право на отримання Подарунків Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил (далі – «База Акції»). База Акції не містить персональних даних Учасників Акції та містить такі дані: перші 4 (чотири) та останні 4 (чотири) цифри Картки, дату Транзакції або унікальний код Транзакції. База Акції формується з метою проведення Акції та включає знеособлені дані Учасників Акції, згідно з переліком, як це визначено вище. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Партнер.

Виключно в разі здійснення Транзакції Карткою з оплати послуг Партнера у відділеннях Партнера за допомогою POS-терміналів Партнера 2 та з метою формування Бази Акції, Партнер 2 надає Партнеру базу унікальних кодів Транзакцій. Відповідальність за достовірність даних, переданих Партнером 2 Партнеру для внесення до Бази Акції, несе Партнер 2.

2.3. Не відповідають умовам Акції та не вважаються Транзакціями такі операції з використанням Карток:

- операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин «30» червня 2017 року та після «23» годин «59» хвилин «13» cерпня 2017 року за київським часом;

- операції, здійснені з використанням будь-яких інших платіжних карток, крім карток Masterсard®, емітованих будь-якими банками, зареєстрованими в Україні.

2.4. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції і свою повну й безумовну згоду з ними. Беручи Участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують, що не мають і не матимуть жодних претензій до Партнера та Партнера 2 щодо надання ними інформації, визначеної в п. 4.2. цих Правил, Виконавцю.

MasterCard С 1 июля по 13 августа 2017 Акция завершилась 390
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх