Акция Альфа-Банк: Відпочинок за розрахунки

С 10 октября по 30 ноября 2016
Акция завершилась
Акция «Альфа-Банк» (Alfa-Bank) Відпочинок за розрахунки

Нам знову потрібен переможець! Альфа-Банк Україна пропонує всім власникам кредитних карток можливість виграти подарунковий сертифікат на відпочинок на суму 50 000 гривень.

Стати учасником акції просто (ви навіть ВЖЕ можете ним бути): в період з 10 жовтня по 30 листопада включно необхідно розрахуватися за покупки на загальну суму 1000 гривень і більше кредитною карткою Альфа-Банку. Всі ваші покупки автоматично підсумовуються. Чи ви купуєте воду, чи величезну плазму - байдуже, адже кожна повна 1000 гривень автоматично дає вам шанс стати переможцем. Не потрібно збирати чеки та будь-де реєструватися - просто розраховуйтесь своєю кредитною карткою. Більше розрахунків - більше шансів на виграш!

В акції беруть участь як розрахунки кредитною карткою в торгових мережах, так і онлайн-покупки. Переможець буде обраний 16 грудня за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org.
У разі, якщо вартість обраного зимового туру перевищує суму подарункового сертифіката (50000 гривень), клієнт сплачує різницю.

Полные правила акции (133,2 КБ)

Альфа-Банк С 10 октября по 30 ноября 2016 Акция завершилась 302 2
2

Комментария


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх