Акции / Для Дома и Дачи / «Епіцентр К» / "Садовий бум!" - Дача - за удачу!

Акция «Епіцентр К»: "Садовий бум!" - Дача - за удачу!

С 1 апреля по 31 мая 2016
Акция завершилась
Акция ««Епіцентр К»» "Садовий бум!" - Дача - за удачу!

Організатором Акції «САДОВИЙ БУМ» є ТОВ «Епіцентр К» за сприянням ТОВ «ЕКОПАН».

Короткі умови участі:

1. Придбайте будь-які товари на суму від 750 грн.

2. Заповніть анкету учасника акції в Інфоцентрі

3. Отримайте шанс стати власником ДАРУНКУ*

Призи:

*під дарунком розуміється можливість придбання сертифікату за 1 грн., на право отримання комплекту матеріалів для зібрання каркасного дому на умовах акції «САДОВИЙ БУМ»,
що діє з 01.04.2016 до 31.05.2016 (включно) в мережі гіпермаркетів «Епіцентр К».

Участь в акції:

Предметом Акції є чотири сертифікати, вартістю 1 грн. кожен на право отримання комплекту матеріалів для зібрання каркасного дому зі СІП – панелей ТОВ «ЕКОПАН», а також будівельні матеріали, визначені Організатором Акції (далі – «Домокомплект». Визначення осіб щодо купівлі сертифіката (-ів) за 1 грн. на право отримання Домокомплекту (далі – Сертифікат) відбудеться в м. Києві на просп. Григоренко, 40:

 • 16 квітня 2016 року;
 • 29 квітня 2016 року;
 • 15 травня 2016 року;
 • 31 травня 2016 року.

Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. Сертифікат визначатимуться у два етапи (в дні визначені в п.3.2 цього Порядку):
1. Попередній відбір відбудеться 16; 29 квітня та 15; 31 травня 2016 року о 15:00 у гіпермаркеті, за місцем придбання товарів, де визначиться 5 (п’ять) осіб;
2. Фінальний відбір – 16; 29 квітня та 15; 31 травня 2016 року о 18:00. Особи, визначені у попередньому відборі, цього ж дня беруть участь в остаточному виборі, що буде проводитись у гіпермаркеті «Епіцентр К» за адресою: м. Києві, вул. Григоренко, 40.

Учасником Акції стає фізична особа, яка в період дії Акції придбала в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» товари на суму від 750,00 гривень (одним розрахунковим документом).
Покупець, після оформлення покупки, заповнює купон учасника Акції, встановленого зразка, та залишає його у скриньці, розміщеній у гіпермаркеті «Епіцентр К», де була здійснена покупка.
Реєстрація учасника Акції здійснюється шляхом отримання від нього заповненого належним чином купона та виконання умов п. 3.4 цього Порядку.
Незаповнені або некоректно заповнені купони (невірно вказаний номер мобільного телефону, розрахункового документа, з виправленнями та помилками тощо) з визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. не приймаються.
Кількість разів участі в Акції є необмеженою, відповідно до придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. допускаються учасники Акції, які зареєструвалися до моменту проведення вибору.
Купони учасників Акції, що використовувались у визначенні осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.

Добавил: Ladmin
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
«Епіцентр К» С 1 апреля по 31 мая 2016 Акция завершилась 1171
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх