Акции и конкурсы «HIPP»

Фотоконкурс HIPP: Фотоконкурс-эссе «Секреты материнства»

ФОТОКОНКУРС-ЭССЕ "СЕКРЕТЫ МАТЕРИНСТВА" напиши эссе о своих секретах материнства и загрузи семейное фото для участия в конкурсе. 

Суперфиналисты конкурса, авторы  самых ярких и эмоциональных фото  и трогательных эссе будут  приглашены в Киев, где  в непринужденной обстановке  уютного ресторана их ждет  общение и встреча со звездой - Тоней Матвиенко.

Призы:

Определение Победителей Конкурса и Подарки Конкурса:

4.1. 25.05.16, 01.06.16, 08.06.16, 15.06.16 Партнер проекта определит 5 (пятерых) победителей конкурса (по пять победителей каждую неделю).

4.2. 20.06.16 (до 19:00) Партнер проекта определит 15 (пятнадцать) победителей-финалистов конкурса.

5.1.Еженедельно будут разыгрываться 5 наборов от Партнера проекта. Каждый победитель получит 1 набор: футболки для мамы и малыша + крем Hipp Babysantf от Партнера конкурса.

5.2. 15 (пятнадцать) победителей-финалистов получат приглашение на встречу в Киеве со звездной мамой проекта - Тоней Матвиенко.

HIPP С 18 мая по 20 июня 2016 Фотоконкурс завершился 354

Акция HIPP: "20% знижка"

Матусі, хочете отримати купон з 20-відсотковою знижкою* на молочні та безмолочні каші HiPP?

Тоді поділіться цим зображенням та відмітьте @подругу (молоду матусю) в описі шейра. Так знижку отримаєте не тільки ви, але й ваша подруга 

HIPP С 23 октября по 30 ноября 2015 Акция завершилась 196

Фотоконкурс HIPP: Зимова казка

Незабаром довгоочікувані новорічні та різдвяні свята. Торгова марка Hipp хоче привітати усіх, хто любить казки, та запросити зимових мрійників взяти участь у новорічному конкурсі.

Призи:

  •  тарілка та ложка HiPP
  • 2 пробники каш HiPP: безмолочної кукурудзяної та молочної вівсяної «На добраніч»

 

HIPP С 15 по 24 декабря 2014 Фотоконкурс завершился 163 1

Фотоконкурс HIPP: Дарунки осені

Якось непомітно до нас підкралась осінь і принесла нам з собою цікаві подарунки – яскраве жовте та червоне листя та суто осінню погоду з дощиками та ще теплим сонечком.

Призи:

  • Перші чотири малюка, що стануть переможцями за результатами голосування, отримають слинявчики та футляри з ложечками HiPP, з якими вони зможуть вдосталь ласувати будь-яким з дарів осені.
  • А ще один щасливчик, якого визначить журі компанії «ХІПП Україна», отримає смачне та корисне овочеве пюре HiPP «Гарбуз з картоплею» з ложечкою. А також яскраву парасольку для мами, щоб можна було сховатися від раптового дощику під час прогулянки.

                  

HIPP С 1 по 12 октября 2014 Фотоконкурс завершился 155

Конкурс HIPP: Подарунок близьким

Напевно, у вас є друзі які тільки-но стали батьками маленького сонечка Ставте лайк, діліться цим записом із друзями, тегайте щасливих матусю і татуся та вітайте їх з такою дивовижною подією!

Призи:

  • 6 (шість) чохлів для баночок HiPP
HIPP С 9 по 16 июня 2014 Конкурс завершился 196

Акция HIPP: З кашею HIPP я маленький чемпіон!

Рекламна акція «З кашею HIPP я маленький чемпіон!» від ТМ « HiPP» (надалі “Акція») проводиться з метою розповсюдження інформації про продукцію дитячого харчування TM HiPP, формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію ТМ HiPP, формування та підтримання обізнаності споживачів про продукцію ТМ HiPP.

HIPP С 1 сентября по 31 октября 2013 Акция завершилась 302 1

Акция HIPP: Подорожуйте в літо

Для підтвердження своєї участі в Акції та розіграші призів Учасник повинен: 
 здійснити покупку будь-якої одиниці Акційної продукції; 
 зареєструватися Учасником Акції, направивши Акційне повідомлення одним з наступних способів: 
 Відправити з мобільного телефону SMS - повідомлення з Акційним кодом на короткий номер 3070 ); 
 Або заповнити форму на Інтернет-сайті www.promo.hipp.ua, вказавши Акційний код та інші необхідні дані (у тому числі, номер мобільного телефону).

HIPP С 1 июня по 31 августа 2013 Акция завершилась 97 1

Акция HIPP: Акция от ТМ HiPP Babysanft

Покупайте 2 акционных продукта* ТМ HiPP Babysanft, отправляйте 2 лицевые этикетки и кассовый или товарный чек/чеки в одном конверте, обязательно указав ФИО, точный почтовый адрес и контактный телефон, на адрес: а/я HiPP, г.Киев, 04209

HIPP С 15 декабря 2012 по 15 марта 2013 Акция завершилась 50 1
Наверх