Акции / Косметика и Парфюм / Timotei / «Природна прикраса від Timotei»

Акция Timotei: «Природна прикраса від Timotei»

С 5 октября по 9 ноября 2017
Акция завершилась
Акция «Timotei» (Тимотей) «Природна прикраса від Timotei»

Призы:

Один із 50 (п’ятдесяти) Заохочень – наборів ТМ «Timotei» (Тімотей), що складаються з 2-х позицій: - «Timotei» шампунь для волосся 400 мл; - «Timotei» кондиціонер для волосся 200 мл; 3.2.2.

Заохочення Другого рівня, а саме: Один із 50 (п’ятдесяти) Заохочень – фенів. 3.2.3.

Головне Заохочення, а саме: Одна з 5 (п’яти) – фотографій у природному образі у форматі JPEG, загальною вартістю не більше 300,00 грн. 00 коп. з ПДВ.

Участие в акции:

5.1. Щоб стати претендентом на отримання Заохочення Акції та Головного Заохочення, особі, яка відповідає вимогам даних Правил, необхідно: 5.1.1. Для того, щоб стати претендентом на отримання Заохочення Першого рівня: - Протягом одного з Періодів Акції зайти на сайт https://promo.timotei.ua і ознайомитись з Правилами Акції. - Заповнити анкету на сайті https://promo.timotei.ua. - Завантажити власну фотографію до анкети на сайті https://promo.timotei.ua враховуючи умови зазначені в п.5.2. цих Правил. 5.1.2. Для того, щоб стати претендентом на отримання Заохочення Другого рівня: - Протягом одного з Періодів Акції зайти на сайт https://promo.timotei.ua і ознайомитись з Правилами Акції. - Створити віночок на сайті https://promo.timotei.ua, авторизуватися через Facebook і поділитися своїм віночком у соціальній мережі Facebook, при цьому написати, за що ти любиш Timotei

Timotei С 5 октября по 9 ноября 2017 Акция завершилась 860
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх