Акции / Косметика и Парфюм / Taft / Новорічний квест від Taft

Акция Taft: Новорічний квест від Taft

С 25 ноября по 28 декабря 2016
Акция завершилась
Акция средств для укладки волос «Taft» Новорічний квест від Taft

Грай, роби стильні зачіски разом з нами, ділись з друзями та отримуй можливість наповнити своє життя новими емоціями і враженнями! 

Участь в акції:

 • зайти на Сайт та підписатися на нього під своїм Аккаунтом, здійснити посилання (поділитися) на відео https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3932576193&feature=iv&src_vid=OIFWKT6L-UY&v=us26MgJRqsM сторінці у соціальній мережі Facebook чи VK під своїм Аккаунтом (при цьому Аккаунт має бути заповнений на 70% та повинен містити всю необхідну інформацію для участі у Акції (у випадку відсутності інформації про Учасника, яка міститься в його аккаунті в соціальній мережі, де вже зареєстрований Учасник, такий Учасник повинен заповнити відповідні поля). До участі в Акції не допускаються фіктивні (вдавані) аккаунти Учасників та/або аккаунти, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також аккаунти Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Акції;**
 • поруч з акційним постом натиснути віртуальну кнопку «share» (поділитись новиною/інформацією) – розміщення інформації в соціальній мережі Facebook чи VK;
 • лишити під поширеним посиланням на відео https://www.youtube.com/watch?v=us26MgJRqsM коментар – текстове новорічне привітання та запропонований у відеоролику хештег.

Призи:

1. Неперсоніфіковані сертифікати BODO на емоції:

 • «Вечір на даху» на дві особи (термін дії до 31.05.2017); - кількість 4 шт .;
 • «Рестораннй тур до Львова» на дві особи (термін дії до 31.05.2017) - кількість 3 шт ;

2.  Неперсоніфіковані сертифікати від компанії CONCERT.UA. t на придбання квитків на концерти, перелік яких зазначено на сайті https://www.concert.ua/main – кількість 3 шт.

Полные правила акции (160,4 КБ)

Добавила: Elena_Romankova
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Taft С 25 ноября по 28 декабря 2016 Акция завершилась 673
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх