Акция NYX Cosmetics: «Face Awards»

С 2 марта по 23 июня 2018
Акция завершилась
Акция «NYX Cosmetics» «Face Awards»

Ти молодий і креативний? Тоді цей конкурс для тебе! Приймай участь і отримай шанс виграти чудові призи!

Призы:

8.1. Переможець отримує від Організатора такий приз:

- тридцять тисяч (30 000,00) гривень призової винагороди.

- подорож (поїздку) до міста Лос- Анджелес, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки.

- річний запас косметики ТМ NYX Professional Makeup, під яким мається на увазі набір засобів ТМ NYX Professional Makeup, обраний Переможцем, що за сумою не перевищує 10 000 грн у роздрібних цінах Організатора з ПДВ.

Участие в акции:

5.1. Для початку участі у Конкурсу Учасник вчиняє дії, перелік яких міститься в інструкції, що розміщена за адресою http://www.faceawards.nyx-cosmetics.com.ua/, зокрема,але не обмежуючись цим:

- заповнює реєстраційну форму, при цьому Учасник зобов’язаний вказати свої дійсні персональні дані та засоби зв’язку із Учасником, котрі будуть використовуватись Організатором для ідентифікації Учасника у разі його перемоги у Конкурсі;

- розміщує Конкурсне відео, котре відповідає визначеним нижче критеріям.

5.2. Сторони погоджуються, що офіційним пристроєм, за допомогою якого визначаються тривалість Конкурсного відео, є програмне забезпечення YouTube LLC, що розташоване на офіційних інтернет-ресурсах YouTube LLC.

5.3. Обов’язковою умовою участі Учасника в Конкурсі є наявність облікового запису в YouTube. Якщо немає такого облікового запису, Учасник зобов’язаний його створити у порядку та відповідно до інструкцій на інтернет-сторінці YouTube.

5.4. Організатор стверджує, що Конкурс жодним чином не підтримується YouTube та ніяких договірних зобов’язань перед YouTube Організатор не має. Усі відносини між Учасником та YouTube є їх приватними відносинами та впливають на відносини між Учасником та Організатором винятково у межах, що визначені Правилами.

NYX Cosmetics С 2 марта по 23 июня 2018 Акция завершилась 2015 3
3

Комментария


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх