Акции и конкурсы «Nesquik» (Несквик)

Акция Nesquik: «Травневий пікнік»

Весна – час сімейного відпочинку на природі. Давайте проведемо активний пікнік! Потрібно зібрати повний комплект спортивного знаряддя. Оберіть на картинці знаряддя для вашого улюбленого спорту і напишіть його цифру в коментарях. 13.05.2016 ми опублікуємо ще одну картинку, за допомогою якої ваш комплект для активного відпочинку стане повним.
Той, хто вірно обере пару і вкаже номери спортивних знарядь, що підходять одне одному візьме участь у розіграші супер-приза! На старт, увага, марш!

Призи:

Подарунковихй набір, до складу якого входить: одна упаковка швидкорозчинного напою з какао Nesquik® OptiStart® вагою 435 г та один реглан.

По одному подарунковому набору для кожного з трьох переможців.

Nesquik С 11 по 16 мая 2016 Акция завершилась 266

Конкурс Nesquik: «Сімейні фільми»

З чим у вас асоціюється зима?

Пограти в сніжки, з'їхати на санчатах з гірки, вечори в сімейному колі за святковим столом і звичайно ж − фільми! Фільми, які асоціюються у всіх із зимовими святами: "Іронія долі", "Сам удома", "Грінч, викрадач Різдва" та багато інших...

Nesquik С 7 по 11 декабря 2015 Конкурс завершился 164

Конкурс Nesquik: Літня фотографія!

Призы:

подарунки від смачного та корисного Nesquik® OptiStart®!

Nesquik С 15 по 19 июня 2015 Конкурс завершился 99

Конкурс Nesquik: "Шлях до вітаміну D"

Тренування зору та уваги - необхідна частина розвитку дітей. А різноманітні ребуси та головоломки перетворюють це заняття на цікаву гру! Спробуйте допомогти Квікі знайти шлях до вітаміну D, який міститься в смачному та корисному напої – навчатись можна весело! Пишіть номер вірного шляху в коментарі та отримуйте чудові подарунки!

Призы:

Фонд Заохочень Акції складається з 3 (Трьох) Подарункових наборів (по одному для кожного з 3 (трьох) переможців), до 1 (одного) подарункового набору входять:

- (одна) пачка швидкорозчинного напою з какао Nesquik® Opti Start®, 435 г;

- (одна) фірмова дзиґа ТМ «Несквік».

Nesquik С 25 по 29 мая 2015 Конкурс завершился 62

Акция Nesquik: Користь до сніданку для розвитку таланту!

Вітаміни і мінерали, що містяться у Nesquik®, допомагають рости активними і талановитими! Беріть участь в акції та подаруйте дитині шанс розкрити свої таланти.

Nesquik С 1 апреля по 31 мая 2013 Акция завершилась 576 16
Наверх