Акции и конкурсы «Zatesky Gus» (Затецький Гусь)

Акция  «Zatesky Gus» (Затецький Гусь) Веселіться, братці, на фестивалі в Жатці!

Акция Zatesky Gus: Веселіться, братці, на фестивалі в Жатці!


 Тепер у вас з’явилася можливість виграти багато різних подарунків і побувати на гучному й веселому фестивалі пива та хмелю в чеському місті Жатець. Хочете? Тоді приєднуйтесь до акції.

Призи:

  • Подарунок № 1 – 1 (один) пивний фестивальний кухоль (надалі – Гарантований подарунок). Загальна кількість Гарантованих подарунків обмежена і становить 3 500 шт.
  • Подарунок № 2 – 1 (один) пивний келих (надалі – Спеціальний подарунок). Загальна кількість Спеціальних подарунків – 5 000 шт.
  • Подарунок № 3 – 1 (одна) Подорож до Чехії на фестиваль пива, що відбудеться у вересні 2015 року, на двох осіб (повнолітніх громадян України), яка включає: оплату проїзду (автобусом) з України до Чехії, оплату візового збору, туристичне страхування (відповідно до вимог країни перебування), проживання у готелі класу не нижче трьох зірок у м. Прага. Деталі поїздки, в тому числі її тривалість та конкретні дати, визначаються Організатором на його розсуд (надалі – Головний подарунок). Загальна кількість Головних подарунків –11 шт.
Zatesky Gus С 23 марта по 15 июня 2015 Акция завершилась 1000 12
1000 просмотров, 12 комментариев, рейтинг 0
Наверх