Конкурс Martini: #MartiniPartyRules

С 30 июня по 18 августа 2016
Конкурс завершился
Конкурс «Martini» (мартини) #MartiniPartyRules

Гарна вечірка починається з Martini, а закінчується в Монці на Формулі 1. Та щоб туди потрапити, тобі доведеться відкрити пару курйозних подробиць з твоїх минулих паті. 
Зустрічайся з друзями та весело проводь час, як це роблять герої наших епізодів. А наступна твоя вечірка може бути вже в Італії. 

Призи:

5.1.1. Подарунок 1 - Гіроборд Just Step&GO. Загальна кількість Подарунку 1 - 7 шт.

5.1.2.Подарунок 2 – настільна гра «Dixit» настільна гра «Аліас для вечірок». настільна гра «Манчкін». настільна гра «Екзівоки в дорогу». Загальна кількість Подарунку 2 - 35 шт.

5.1.3. Подарунок 3 – сертифікат до GOOD WINE на 200,00 грн.. Загальна кількість Подарунку 1 - 70 шт.

5.1.4. Головний подарунок – подорож до міста Монца (Італія). Загальна кількість Головного Подарунку – 1 шт. (тобто одна подорож на двох осіб)., де одна подорож включає:

1) два квитки на Формулу 1;

2) переліт Київ-Мілан-Київ;

3) трансфер;

4) проживання в готелі чотири зірки. Витрати по харчуванню та інші, що не зазначені в якості Головного подарунку сплачуються Переможцем Проекту самостійно.

Участь в конкурсі:

Учаснику Проекту буде запропоновано переглянути відеоролики, розміщені на сайті http://martini.bit.ua. Після перегляду учасник має поділитися обраним відеороликом в соціальній мережі Facebook та при цьому відмітити свого друга, що хоча б раз у житті опинявся в інсценованій ситуації. Учасник має право розповсюджувати посилання в соціальних мережах серед інших зареєстрованих аккаунтів та закликати інших зареєстрований користувачів брати участь в Проекті.

6.4. Особа, яка бере участь в Проекті та зареєстрована на сайті Проекту або в соціальних мережах з одного зареєстрованого аккаунта, має право брати участь в Проекті необмежену кількість разів протягом всього періоду Проекту. Кожний Учасник Проекту має право отримати лише один Подарунок протягом всього періоду Проекту. Організатор та Виконавець Проекту залишає за собою право відмовити в отриманні Подарунків особами,

Добавила: Elena_Romankova
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Martini С 30 июня по 18 августа 2016 Конкурс завершился +2 746
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх